Ви тут:
Суспільство 

Держкомтелерадіо оштрафувало підприємця за незаконний продаж книжок через інтернет

У Києві оштрафовано підприємця, який через інтернет реалізовував книжки країни-агресора без дозвільних документів.

Про це з посиланням на Держкомтелерадіо повідомляє Читомо.

Держкомтелерадіо та СБУ склали протокол про штраф на підприємця Алісу Віроцьку, яка через інтернет продавала видавничу продукцію, виготовлену в РФ та ввезену в Україну без відповідного дозволу. Про факт продажу такої книги, що відбувся наприкінці минулого року, Держкомтелерадіо повідомили небайдужі громадяни.

Також зазначається, що знадобилось кілька місяців, щоб знайти особу, яка вчинила правопорушення, та накласти на неї адміністративно-господарський штраф у розмірі 41 тисяч 730 грн. У разі повторного порушення сума штрафу складатиме вже 208 тисяч 650 грн.

Нагадаємо, що минулого року Держкомтелерадіо склав 27 протоколів про адміністративно-господарські штрафи на суму 1 005 210 грн. У зв’язку зі збільшенням з 1 січня 2019 року розміру мінімальної заробітної плати збільшується й сума штрафу за розповсюдження на території України видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, без наявності відповідного дозволу.

Повідомляється, що відтепер штраф складає  41 730 грн. (десять мінімальних заробітних плат) за кожен випадок такого розповсюдження, вчиненого вперше, та 208 650 грн. (п’ятдесят мінімальних заробітних плат) за кожен наступний випадок такого розповсюдження.

Держкомтелерадіо закликає суб’єктів книгорозповсюдження відповідально ставитися до добору асортименту видавничої продукції та дотримуватися законодавства.

Перейти до вмісту