Ви тут:
Суспільство 

Час закінчується: у Microsoft знову нагадали про завершення підтримки Windows 7

Корпорація почала спеціальними повідомленнями нагадувати користувачам про майбутню кончину десятирічної ОС Windows 7, підштовхуючи тих до переходу на Windows 10.

Як повідомляє ITC.ua, одне з останніх оновлень Windows 7 містить спеціальну функцію нагадування про те, що дні Windows 7 полічені.

Очевидно, яку мету переслідує Microsoft з цим нагадуємо про прийдешнє припинення розширеної підтримки Windows 7 і не дуже тонким натяком на солідний вік (ОС вийшла 22 жовтня 2009 року) – швидше перевести якомога більше користувачів на Windows 10.

Перше таке оприлюднення з нагадуванням і посиланням на станицю microsoft.com/windows7, де описуються переваги Windows 10 і пропонуються варіанти ПК на її основі, не можна не помітити. Але, на щастя, постав галку «більше не нагадувати» при першому показі оповіщення, користувачі зможуть позбавити себе від нагадувань в майбутньому.

Незважаючи на солідний вік, ОС Windows 7, як і раніше дуже популярна. Тільки минулого місяця ОС Windows 10 вперше обійшла Windows 7 за поширеністю, на даний момент остання все ще утримує близько 40% ринку ПК.

Перейти до вмісту