Ви тут:
Економіка Полтавщина Суспільство 

Борщовий набір на Полтавщині коштує 62 грн, – Олексій Дорошенко

Асоціації постачальників торговельних мереж промоніторила варість борщового набору в регіонах  з 1 березня 2018 року по 1 лютого 2019 року. 

Виявилося, що ТОП-5 регіонів, де борщовий набір є найвартіснішим виглядає так: Київ – 71 грн, Донецька область – 69 грн, Закарпатська – 68 грн, Чернівецька – 67 грн і Тернопільська – 66 грн.
ТОП – 5 найдешевших регіонів: Миколаївщина – 58 грн, Харківщина – 59 грн, Херсонщина – 60 грн, Львівщина – 61 грн і Запоріжжя – 61 грн. Про це на сврй сторінці у Фейсбук повідомляє голова Національної Ради економічного розвитку Олексій Дорошенко.

Жителі інших регіонів купують борщовий набір за такою вартістю: у Волинській, Київській і Кіровоградській областях – за 65 грн, у Івано-Франківській, Луганській, Одеській, Сумській і Хмельницькій – за 64 грн, у Вінницькій, Житомирській і Черкаській – за 63грн, у Полтавській, Рівненській і Чернігівській – за 62 грн, у Дніпропетровській області – за 61 грн.

Окрім того, проведено моніторинг цін на окремі продукти борщового набору – капуста, цибуля, буряк, морква, картопля.

“Дані альтернативного дослідження Асоціації постачальників торговельних мереж із 1 березня 2018 року по 1 лютого 2019 року показують, що за останні одинадцять місяців поточного року борщовий набір подорожчав на 70%. Усі продукти демонстрували зростання: цибуля – в два з половиною рази, капуста – в два рази, морква – на 60%, буряк – на 59%, картопля – на 42%. Але в лютому цього року ситуація змінилась і деякі овочі подешевшали”, – пише Олексій Дорошенко.

поширити новину: