Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Більша частина миргородських льотчиків володіє англійською мовою

Майже половина льотного складу 831 бригади тактичної авіації ПвК «Центр» ПС ЗСУ досконало володіє англійською мовою, про що свідчать успішно складені тести.

За словами тво командира 831 бригади тактичної авіації полковника Єгора Горбачова, щороку представники бригади проходять мовні курси в Україні, аби потім вдосконалювати свої знання за кордоном. Молодий льотчик Денис нещодавно повернувся із навчання у Харківському національному університеті Повітряних Сил ім.І.Кожедуба, по закінченню якого підтвердив, що його рівень володіння англійською мовою відповідає показникам стандартизованих мовленнєвих рівнів (відповідно до стандарту НАТО). Про це розповіла прес- офіцер 831 бригади тактичної авіації старший лейтенант Світлана Борисова.

– Я хотів вивчити англійську мову, адже маю для себе мотивацію. Передусім, для українських військових відкриваються чудові можливості отримати освіту за кордоном. І для цього потрібно мати певний рівень знання іноземної мови. Окрім цього, про більшість наукових розробок в будь-яких галузях розповідається англійською мовою. Хочеться дізнаватися про новинки з першоджерел, – сказав Денис.

Після повернення з навчання Денис намагається будь-яку вільну хвилину присвячувати вдосконаленню англійської мови.

Майор Василь – учасник минулорічного міжнародного авіаційного показу в Данії. Перед закордонною подорожжю льотчик вивчав англійську мову в одному із вітчизняних військових вишів. Після поїздки до Данії Василя відібрали для підвищення рівня отриманих знань у Словенії.

– Впродовж чотирьох місяців я перебував в англомовному оточенні. Отримав надзвичайно корисний досвід, адже навіть думки стали формуватися іноземною мовою. Миргородські льотчики беруть участь у міжнародних авіапоказах в Європі, тому знання мови вкрай необхідне, – пояснив Василь.

831 бригаду тактичної авіації відвідували представники держав-учасниць і держав-партнерів ОБСЕ, багатонаціональна інспекційна група США, журналісти провідних авіаційних часописів Європи. Тому не дивно, що офіцери командування бригади володіють англійською мовою. В березні 2019 р. тво командира 831 бригади тактичної авіації полковник Єгор Горбачов підтвердив свій рівень знання англійської мови в Національному університеті оборони України ім. І.Черняховського.

– У 2011 році на базі миргородської бригади відбулись україно-американо-польські навчання авіаційних підрозділів «Безпечне небо-2011». Минулоріч наші льотчики разом із американськими пілотами одночасно виконували завдання у небі під час багатонаціональних військових навчань «Чисте небо-2018». Коли сідаєш в кабіну із іноземним колегою, то важливо вміти порозумітися без перекладача: пояснити питання з техніки пілотування, щодо порядку виконання завдань, – підсумував полковник Єгор Горбачов.

поширити новину: