Ви тут:
ВИБОРИ 2019 Полтавщина Р Суспільство 

Анатолій Гриценко на Полтавщині : “Не прикриватиму корупціонерів, незалежно від прізвищ та посад”

На корупції в Україні крадеться щороку до 400 мільярдів гривень. Цю цифру кандидат у Президенти Анатолій Гриценко озвучив під час візиту на Полтавщину.

У області Анатолій Гриценко побував у двох містах – Полтаві та Кременчуці. Причому візит розпочав саме із промислової столиці – з відвідин підприємства ТОВ “АВМ “АМПЕР”.

Анатолій Степанович спілкувався з колективом підприємства, відверто відповідав на запитання , часом і не дуже зручні. Говорив і про найбільшу проблему сучасної України – корупцію. Боротьба з нею є невід’ємною складовою програми розвитку економічної галузі. Її разом із експертами, представниками бізнесу та промисловцями команда Анатолія Гриценка розробляла півроку. Згідно з програмою середня зарплата в Україні має становити від 700 євро. І це не популізм, а реальність.

“Немає іншого шляху: якщо не буде такого рівня зарплат –  вся країна виїде в Польщу, – зауважив Анатолій Гриценко. – Півроку ми працювали із бізнесовими асоціаціями, промисловцями – і вийшли на цю суму. Єдина умова – щоб наша президентська команда забезпечила сплату підприємцями лише офіційного податку. А корупційну складову ми відсічемо. І оті гроші, які підприємці зараз віддають на корупцію, підуть у фонд оплати праці”.

Згадали під час зустрічі й про скандал в Укроборонпромі та державні закупівлі для військових цілей. Тема особливо болюча для Кременчука, зважаючи на той факт, що держава цього року планує придбати для армії удесятеро більше імпортних МАЗів, а не українських КрАЗів. Анатолій Гриценко бачить два шляхи вирішення цієї проблеми. По-перше, зробити повністю прозорим державне оборонне замовленням. Окрім 5 відсотків, де йдеться про новітні технології. По-друге, чітка послідовна політика на локалізацію, тобто здоровий український протекціоналізм, коли у всіх сферах використовується власна промислова база, і у військовій царині зокрема.

Що ж до корупціонерів, то тут позиція Анатолія Гриценка жорстка й непримирима: карати безжально через конфіскацію майна, реальний тюремний термін та пожиттєву заборону займати будь-яку державну посаду.

“Я не прикриватиму корупціонерів незалежно від прізвищ та посад. І Укроборонпром виконуватиме замовлення за прозорою ціною в інтересах солдата і країни. Нікому не дозволю набивати кишені на крові солдат!”.

Система Orphus Поделиться на fb