Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

32 бібліотеки Гадяцького району оснащені комп’ютерами з доступом в Інтернет

У Гадяцькій центральній районній бібліотеці імені Лесі Українки відбулася нарада бібліотечних працівників – “Впровадження новітніх інформаційних технологій в роботу бібліотек ЦБС”.

32 сільські бібліотеки з 37-ми мають комп’ютерне обладнання з доступом до мережі Інтернет, що значно розширило асортимент бібліотечних послуг. В приміщеннях бібліотек замінили вікна та двері на енергозберігаючі, придбали електрообігрівачі, повідомляє Гадяцька РДА.

Про надання сучасних інформаційних послуг бібліотеками району розповіла директор Гадяцької центральної бібліотечної системи Ольга Красюк. Сьогодні асортимент бібліотечних послуг значно розширено, а саме: он-лайн можна оформити перепустку для внутрішньо переміщених осіб, зареєструватися на ЗНО та перевірити його результати, отримати безоплатну юридичну допомогу за допомогою скайп-зв’язку, скористатися послугами Приватбанку, перевірити стан оформлення паспорта, дізнатися про призначення допомоги при народженні дитини, замовити довідку про відсутність судимості, отримати безкоштовний запит на отримання відомостей, електронну виписку (довідку, витяг), подати заяву для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи-підприємця.