Ви тут:
Суспільство Україна 

14 кандидатів у президенти взагалі не проводять виборчу кампанію, – КВУ

Третя частина від загальної кількості кандидатів у президенти взагалі не проводить виборчу кампанію

Про це поінформував генеральний директор КВУ Олексій Кошель, про це з посилання на “Укрінформ” пише Еспресо.

“Ми визначаємо лідерів, хто веде найбільш активну агітаційну кампанію. І також ми відзначаємо кандидатів, які на сьогодні фактично не проводять виборчу кампанію взагалі.

За даними спостерігачів Комітету виборців України, третина кандидатів взагалі не проводять виборчу кампанію – йдеться про 14 кандидатів на пост президента України.

“Наприклад, кандидати Олександр Мороз, Роман Насіров, Микола Габер, Олександр Данилюк, Юрій Кармазін, Аркадій Корнацький, Юрій Тимошенко, який публічно визнав, що він не має коштів, і не проводить виборчу компанію”, – сказав Кошель.

Він сказав, що участь у виборах – це не лише формальна реєстрація, чи не лише формальне делегування своїх представників до дільничних і окружних виборчих комісій.

“Реальна виборча кампанія – це пояснення програм, це проведення зустрічей з виборцями, це проведення агітаційної кампанії серед виборців, для того щоб підтримати кандидата і підтримати програму. Але реально ми маємо третину кандидатів, які ведуть фактично “нульову” кампанію”, – сказав Кошель.

Перейти до вмісту