Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Жовта Земляна Свиня відсьогодні вступає у свої права: чого нам чекати і чим її задобрити, щоб рік видався вдалим

Українці вже відзначили прихід 2019 року, а от у Китаї новорічні веселощі тільки починаються. Цьогорічне святкування Китайського Нового року триватиме п’ятнадцять днів – з 5 лютого і до 20 лютого. Про історію свята, традиції та забобони читайте далі.

Кожен рік проходить під знаком одного з дванадцяти тварин і однієї з п’яти стихій. За китайським календарем 2019 рік буде під царюванням Жовтої Земляної Свині. Чого ж нам чекати від свинки і чим її задобрити, щоб рік видався вдалим у всіх напрямках?

Свинка є твариною працьовитим і дуже любить ритися в землі. Тому тим, хто любить трудитися, особливо в сільськогосподарській галузі, буде слідувати успіх.

Сприятливим буде цей рік для тих, хто прийняв рішення вступити в шлюб. Свиня істота сімейна і шлюби, укладені цьогоріч будуть довгими і щасливими. Навіть якщо і будуть виникати якісь розбіжності, спільне їх вирішення тільки зміцнить сімейний союз.

Щоб свинка була прихильна весь рік, варто дотримуватися наступних рекомендацій:

  • В одязі і прикрасах, підготовлених для святкування, повинен переважати жовтий або коричневий колір. Якщо правильно визначитися у чому зустрічати Новий рік , можете бути впевнені — успіх і благополуччя не обійде вас стороною.
  • Святковий стіл задобрить свинку, якщо на ньому буде велика кількість різноманітних страв. Свиня, як відомо, любитель поїсти.
  • Зустрічати Новий рік слід в сімейній атмосфері, але не чужі знаку 2019 року і веселі, галасливі компанії.

Також цей час сприятливий, аби зібратися разом з найріднішими, повеселитися та спробувати цікаві страви східної кухні. До речі, обов’язковою стравою на столі має бути риба, яка має принести багатство в дім.Рік Жовтої Земляної Свині варто зустрічати у вбранні природних відтінків – зеленому, жовтому, коричневому, бежевому.

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ В КИТАЙСЬКИЙ НОВИЙ РІК

  • У ці дні радять уникати цифри 4, яка у китайців асоціюється зі смертю. Забудьте про блакитний та білий кольори, які символізують жалобу.
  • Будь-які суперечки й сварки принесуть тільки негативні емоції та погані наслідки. Обмінюватися подарунками потрібно лише сам на сам, інакше це можуть сприйняти як погані манери.
  • Не можна заходити у Новий рік зі старими боргами – закрийте усі фінансові справи до початку святкування. Інакше вам загрожує червона фарба на вхідних дверях.
  • Пам’ятайте, що у ці святкові дні потрібно радіти й веселитися – не сумуйте самі вдома, не беріться за хатні справи, інакше накличете на себе невдачу.

Кілька привітань для друзів з нагоди свята:

За що ми любим Новий рік?

За відчуття якогось дива.

І вірю я, що в рік Свині,

В нас буде хліб і щось до пива.

Щоб Лексус, Мазератті і Ролс-Ройс

Були у гаражі твоєї вілли.

Коротше, щоб тобі жилось,

Й на все щоб вистачало сили!

***

Щоб в достатку було сала
І Свиня вас не кусала.
Щоб мали маму і доброго тата,
Щоб була ваша хата на гроші багата.
Хай все це збувається,
У Новому Році!

***

Хай буде все омріяне – здійсненним!
А втілене хай буде до снаги!
І кожна мить яскрава, не буденна
У році Новому – Вкраїнської свині!
Добробут, щастя та веселість,
Здоров’я, успіх та дитячий сміх
Хай не покине рідної оселі
І буде з Вами та Україною весь рік!

За матеріалами інтернет-видань.