Ви тут:
Культура Суспільство 

Збірку “Рядки з передової”, впорядковану полтавкою та киянином, хочуть перевидати

У київському видавництві “Фенікс” вийшла друком книга “Рядки з передової: антологія поетів, опалених війною”. Упорядниками стали київський письменник Сергій Пантюк та полтавка, що нині мешкає в Києві, волонтер Олена Задорожна.

До збірки увійшли твори 10 авторів, частина з них друкується уперше: Роман Семисал (актор, виконавець ролі молодого Стуса у виставі “Стусове коло”), Дарина Зубенко (автор музики і виконавиця пісні “Дівчата” на слова Олени Задорожної, героїня Невидимого батальону, Госпітальєри), полтавка Тетяна Ярошенко (психолог), ветерани Влад Сорд (93 бригада), Ярослав Платмір, Олег Короташ (ДУК ПС), Сергій Пантюк (доброволець), Олена Задорожна, Олена Максименко (воєнний кореспондент, медик Госпітальєрів), медик Оксана Романів.

“Збірка “Рядки з передової” вийшла у світ на грантові кошти від КМДА накладом 300 примірників. Майже увесь тираж розподілено між бібліотеками. Однак під час літературних заходів читачі виявляють до цієї книжки велику цікавість і бажання придбати її,  – повідомляє один з упорядників, письменник Сергій Пантюк. 

Йдучи назустріч побажанням читачів та зважаючи на унікальність книги, упорядники оголошують збір коштів для друку додаткового тиражу. Грошовий внесок можна перечислити на карту, спеціально відкриту для цього проекту: 5168 7427 1214 6178 (Пантюк Сергій Дмитрович).

“Якщо сума коштів становитиме 120 і більше гривень – повідомляйте про це в приватні повідомлення, і ви одним з перших отримаєте примірник «Рядків з передової».