Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Завтра Кременчуцький РАЦС працюватиме до опівночі

Завтра, 14 лютого, Кременчуцький міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану проводитиме акцію «Кохання поза часом», яка започаткована на всеукраїнському рівні.   

У цей день РАЦС Кременчука працюватиме з 08.00 до 24.00 годин та реєструватиме шлюби за раніше поданими заявами. Окрім того, у День усіх закоханих в установі надаватимуться послуги «Шлюб за добу». Для цього кременчужанам, які мають бажання нею скористатися, необхідно мати при собі документи, які визначені законодавством. Про це повідомили у кременчуцькій міській раді.

Завтра у РАЦСі  Кременчука також  чекають і на  тих, хто бажає в  урочистій обстановці відзначити свої заручини або будь-які дати від дня реєстрації законних сосунків та стати учасником ініціативи «Весілля для одружених». 

Звертаємо увагу кременчужан і на тому, що  молодят, які візьмуть шлюб у День усіх закоханих, також чекають у Департаменті «ЦНАП у м. Кременчуці». У цей день їм буде запропоновано подати  документи на обмін паспорта громадянина України у зв’язку зі зміною прізвища.

14 лютого ЦНАП працюватиме з 08.00 до 20.00. Аби обрати для візиту зручний для себе час,  нареченим необхідно лише зателефонувати за такими номерами: 067-405-50-80 або 066-888-02-06.