Ви тут:
Суспільство Україна 

Завершився Всеукраїнський з’їзд православної молоді

У Київській православній богословській академії відбувся Всеукраїнський з’їзд православної молоді. Його тема – «Молодість – хвиля, що здіймається. Позаду вітер, попереду скелі». повідомляють у прес-службі ПЦУ.

З’їзд зібрав понад 200 представників православних молодіжних організацій, духовно-просвітницьких центрів, молодіжних братств Православної Церкви України. Делегатом від Полтавщини був Павло Баран, який служить дияконом у Свято-Успенському кафедральному соборі м. Полтави. 

У заході взяли участь Предстоятель, Блаженніший митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Благословив зібрання та привітав делегатів намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт. Скорботну пісню «Балада про Мальви» виконала представниця України на міжнародному дитячому пісенному конкурсі «Євробачення 2016» Софія Роль. 

Далі з’їзд продовжив свою роботу у секціях на теми «Незалежність. Автокефалія. Томос». «Чистота дошлюбних відносин», «Активна молодь –  будівничі майбутнього в інформаційному просторі», «Співпраця Церкви і молодіжних громадських організацій на прикладі НСОУ ПЛАСТ», «Організація роботи Недільної школи. Обмін досвідом», «Життя без брехні можливе», «Шлях до Бога через служіння ближнім “.