Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З початку зими у Полтаві від снігу та бурульок очистили 140 будинків, – міськрада

11 лютого у виконкомі Полтавської міської ради відбулася чергова апаратна нарада, яку провели секретар міської ради Олександр Шамота та заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Традиційно, в апаратній нараді взяли участь керівники управлінь та відділів виконкому, а також комунальних підприємств та організацій, керівники районних у м. Полтаві рад, йдеться у повідомленні прес-служби міськради.

Перш за все, під час наради обговорили питання що стосується проведення робіт з ліквідації снігових брил та бурульок з дахів багатоповерхівок. Так, начальник КП «ЖЕО № 2» Олександр Ландар повідомив, що з початку зими від снігових мас та бурульок по місту було очищено 140 будинків. Нині роботи продовжується у будні та вихідні:

“Окрім спецтехніки, до роботи залучені професійні альпіністи. На сьогодні вони очистили 42 будинки. За допомогою вишок протягом вихідних очищено 24 будинки”.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому Володимир Леонов доповів, з початку 2019 року на зняття льодових брил та бурульок з дахів будинків уже витрачено коштів в сумі 260 тисяч гривень:

“Виконано очищення 211 будівель, з них – 9 дитячих садочків, 20 шкіл, 2 заклади молоді та спорту. Роботи по ліквідації загрози продовжуються. Зараз по місту працює працює 3 спецмашини ДСНС України в Полтавській області”

Нагадаємо, від падіння бурульок у Полтаві минулого тижня помер 83-річний дідусь, на якого впала бурулька. А 3 лютого травмувалась 6-річна дівчинка.