Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З початку року на Полтавщині виявили 32 порушення вимог земельного законодавства

З початку 2019 року фахівці управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області розглянули 75 звернень юридичних, фізичних осіб і правоохоронних органів. Видали 120 наказів про здійснення державного контролю  та провели 95 перевірок дотримання вимог земельного законодавства.  

В результаті здійснення заходів державного контролю на території Полтавської області було виявлено 32 порушення вимог земельного законодавства на  землях загальною площею понад 5 тисяч гектарів, повідомляють у Полтавській ОДА.

За результатами вищезгаданих перевірок державними інспекторами складено 23 протоколи про адміністративні правопорушення та винесено 23 постанови про накладення адміністративного стягнення на суму 5 933 тис. грн, які в добровільному порядку сплачено державі.

З метою вжиття заходів щодо усунення порушень у сфері земельних відносин, видано 35 приписів.

За даний  період  фахівцями нараховано майже 128 тис. грн шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, в добровільному порядку сплачено 161 342  тис. грн.

До правоохоронних органів передано 42 матеріали перевірок дотримання вимог земельного законодавства на площі 5 385,5 га.