Ви тут:
Суспільство Україна 

Як в Україні та за кордоном відзначатимуть День Героїв небесної сотні

До п’ятої річниці закінчення Революції Гідності  та до Дня Героїв небесної Сотні в Україні відбудеться чимало заходів різної спрямованості – виставки, вистави, концерти, покази кіно, інсталяції, презентації книг і відеороликів, лекція, спортивний турнір, а також вулична соціальна реклама. Перелік частини з них оприлюднив Національний музей Революції Гідності.

Непересічною подією буде представлення результатів всеукраїнського соціального опитування на тему Революції Гідності, проведення якого замовив Національний музей революції Гідності.

У Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Дмитра Яворницького розгорнута  мандрівна виставка “Майдан: простір творчості”;

Виставку графічних плакатів Миколи Гончарова на тему Революції Гідності та подій, пов’язаних з російською агресією представить Український Католицький Університет (Львів).

В Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану (майдан Незалежності, 2, м. Київ) відбудеться відкритий показ документальних фільмів із серії “Зима, що нас змінила” від об’єднання “Вabylon’13” – 17 лютого, 15:00.

У Київській міській держадміністрації відбудеться музично-літературна вистава “Народжена Вільною”. Організатор: Чоловіча хорова Капела ім. Л.Ревуцького, за участі Хору хлопчиків і юнаків Капели ім. Л.Ревуцького та підтримки КМДА.

Сестри Тельнюк та Українське радіо представлять проект “Шлях до Свободи” у Будинку звукозапису Українського радіо 19 лютого, 19.00.

Біля Екуменічного храму Архистратига Михаїла та Українських Новомучеників УГКЦ на алеї Героїв Небесної Сотні (м .Київ) відслужать молебень за Героїв (20 лютого, 10:00).

У КМДА 20 лютого о 15:00  відбудеться презентація І-го тому видання “Небесна Сотня. Життєписи”.

20 лютого у Генеральному консульстві України в Мюнхені, Німеччина, відкриють виставку плакатів Нікіти Тітова “Від Майдану до АТО”.

Представлення Євромайдану на виставці “Неспокійна молодь: виростаючи у Європі, від 1945 до сьогодні відбудеться у Домі Європейської історії, Брюссель, Бельгія.