Ви тут:
Суспільство 

Windows 95 несподівано отримала друге життя

Застаріла операційна система, яка у свій час наробила багато галасу, можна запустили на сучасних комп’ютерах.

Як повідомляє Semobile, розробник Фелікс Різберг в минулому році випустив незвичайне додаток, позволяяющее використовувати спрощену версію Windows 95 в якості автономного програми, яке може працювати в Windows, Mac або Linux.

Насправді у рядового користувача, крім задоволення почуття ностальгії, не було так багато причин, за якими він захотів би завантажити і встановити додаток. Тепер з’явилися ще кілька причин, щоб спробувати Windows 95 – Різберг випустив серйозне оновлення, яке внесло кілька ключових змін.
Тепер ОС у вигляді додатку має кілька попередньо встановлених програм та ігор (включаючи Doom). Звук працює (раніше не було). І на віртуальному диску тепер 500 МБ вільного дискового простору, яке ви можете використовувати для файлів або додатків.

Ви можете завантажити додаток windows95 v.20 безкоштовно з GitHub.

По суті, це віртуальна машина з образом диска Windows 95 і деякими попередньо завантаженим програмним забезпеченням.

Windows 95 (кодове ім’я Chicago) — гібридна 16-/32-розрядна графічна операційна система, випущена 24 серпня 1995 року корпорацією Microsoft.

Це перша система сім’ї Windows, зовнішньо подібна на теперішні: саме в ній з’явились такі елементи графічного інтерфейсу користувача як, робочий стіл зі значками, панель задач і меню «Пуск» .