Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Визначили лауреатів Премії Полтавської облради ім. В. Вернадського

Під головуванням першого заступника голови облради Євгена Холода відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені В. Вернадського.

Журі розглянуло подання претендентів у двох номінаціях: подань у номінації “Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах першого, другого рівня акредитації” (від технікумів та профтехучилищ) не надійшло.

 

Переможцями у номінації “Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах третього, четвертого рівнів акредитації” стала група викладачів природничого факультету ПНПУ імені В.Г. Короленка у складі Марини Гриньової (доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, декан природничого факультету), Віктора Закалюжного (кандидат геологомінералогічних наук, доцент кафедри біології та здоров’я людини) та Григорія Джурки (кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії та методики навчання хімії) за особливий внесок у розвиток науки.

У номінації “Науково-педагогічна діяльність на підприємствах, в установах та організаціях” кращою визнали Віру Ільченко, доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена НАПН України, професора кафедри методики змісту освіти ПОІППО ім. М.В. Остроградського за за вагомі здобутки у науково-дослідницький діяльності, розвиток та популяризацію спадщини академіка Вернадського.

Нагородження відбудеться 12 березня, в день народження Вернадського, у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Розмір премії становить 5 тис. грн.

Мета премії — сприяння розвитку вітчизняної науки та підтримка талановитих науковців.