Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вікторія Слюсаренко з Лубенщини стала лауреатом інклюзивного фестивалю

Вікторія Слюсаренко з Лубенщини, учасниця циркової студії «Маска», член Лубенського районного осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України» стала лауреатом Всеукраїнського інклюзивного дитячого фестивалю талантів «Пізнайко збирає друзів».
Проходив фестиваль за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації. На дійство прибули талановиті учасники з різних куточків України, аби продемонструвати свої здібності в багатьох напрямах мистецтва, повідомили у Лубенській РДА.

На фестивалі Вікторія Слюсаренко продемонструвала високий рівень виконавської майстерності, ставши лауреатом II премії в номінації «Ювінали соло пластичне» з композицією «Банана – мама». Учасників фестивалю  нагородили дипломами, медалями та подарунками.

Особливість інклюзивного фестивалю — це спільні творчі програми із залученням дітей з особливими потребами. Участь взяла  . До складу журі увійшли професійні митці, які справедливо оцінювали конкурсантів, акцентуючи увагу на тому, що виступи діток нікого не лишили байдужими, адже юні виконавці торкнулися до глядачевих душ.