Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Відзнаки Президента, почесні грамоти, медалі та нагрудні знаки: у Полтаві нагородили ветеранів Афганістану

14 лютого у Полтавській ОДА відбулася зустріч з активом обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Ветеранів Афганістану нагородили Орденом за заслуги ІІІ ступеня та відзнаками Президента України, Почесними грамотами Полтавської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою Полтавської обласної ради та нагрудним знаком.

Хочу подякувати вам за вашу небайдужість, за любов до України, за виконання військового та громадянського обов’язку. Ви люди, якими ми пишаємося та з яких необхідно брати приклад”, – сказав Олег Пругло.

Голова обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану Олександр Расько вручив Подяку заступнику голови Полтавської ОДА Миколі Білоконю та директору Департаменту культури та туризму Полтавської ОДА Валентині Вождаєнко.

Також він вручив медалі від Української спілки ветеранів Афганістану.

Також на зустрічі були присутні представники структурних підрозділів ОДА, які мали змогу відповісти ветеранам на всі, їх хвилюючі, питання.

поширити новину: