Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ветеранів АТО і переселенців запрошують до участі в мистецькому проекті

Внутрішньо-переміщених осіб, учасників АТО та їхніх близьких запрошують до участі у воркшопі з ліногравюри «Майстерня графіки», що відбуватиметься 1-10 березня у Полтаві (вул. Соборності, 3), повідомляють у Ветеранському центрі соціально-психологічної реабілітації учасників АТО.

Проект спрямований на побудову діалогу між внутрішньо переміщеними особами, місцевими мешканцями та членам сімей учасників АТО, інтеграцію вищевказаних категорій населення в культурне середовище м. Полтава шляхом творчої співпраці з представниками місцевої мистецької спільноти. Додатковою метою є надання можливості для мистецької самореалізації учасників проекту.

Для отримання знань з техніки високого друку учасникам проекту буде проведений триденний майстер-клас художниками-графіками. Кожен з учасників власноруч створить роботу, яку надалі зможе реалізувати на виставці після закінчення практичних частин майстер-класу.

Заявки із заначенням імені та прізвища та місця проживання насидати на пошту natomikeladzegeo@gmail.com.

Проект «Майстерня графіки» реалізується кафедрою образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЛНУ імені Тараса Шевченка за сприяння ГО “Культурний діалог” в патрнерстві з Полтавською Державною Аграрною Академією при фінансовій підтримці програми «Активні громадяни» Британської Ради в Україні.