Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

В Україні щеплення проти кору роблять вакцинами виробництва Бельгії та США, – МОЗ

В Україні щеплення проти кору роблять вакциною КПК (від кору, паротиту і краснухи). Для цього застосовують вакцини «Пріорикс»/Priorix (виробник Glaxosmithkline Biologicals S.A., Бельгія) та «М-М-Р ІІ»/M-M-RII (виробник Merck & Co., Inc., США).

Обидві вакцини гарантовані державою безоплатно в рамках національного календаря профілактичних щеплень. Вони безпечні, ефективні та якісні, прекваліфіковані Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), найавторитетнішою інституцією світу у сфері охорони здоров’я. Вакцин проти кору іншого виробництва в Україні немає, – наголошують у Центрі громадського здоров’я МОЗ.

Комбінована вакцина для профілактики кору, краснухи і паротиту виробництва «ГлаксоСмітКляйн Біолоджикалс С.А.» (Бельгія) має в Україні реєстраційне посвідчення на медичний імунобіологічний препарат № UA/13694/01/01.

Препарат «М-М-Р ІІ вакцина проти кору, паротиту та краснухи вірусна, жива/М-М-R ІІ measles, mumps and rubella virus vaccine, live» виробництва «Мерк Шарп і Доум Корп.» (США) має в Україні реєстраційне посвідчення № UA/16617/01/01.