Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні не допустили ввезення дитячих книжок, що містять пропаганду країни-агресора

Держкомтелерадіо не дозволив ввезти в Україну ще 13 книг, які містять ознаки пропаганди держави-агресора.

Зокрема, не надано дозволів на ввезення низки дитячих книг, в оформленні яких використана комуністична символіка або символіка держави-агресора. Наприклад, підручник англійської мови для школярів російського видавництва «Р-Плюс» розмальовано прапорами збройних формувань РФ.

Експерти звернули увагу на те, що вже не вперше російські видавці, випускаючи книги авторів, які нічого спільного не мають з ідеями «руского міра», в передмовах до них пропагують імперську ідеологію та її апологетів. Такі провокації стали типовими в умовах гібридної війни, яку веде проти України Російська Федерація.

Зокрема, запропонована українським імпортерам книга творів Сергія Довлатова (видавництво «Азбука Аттикус») містить передмову, у якій пропагується відомий українофоб Сергій Безруков, чиє ім’я внесено Міністерством культури України до Переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці.

Не буде розповсюджуватися в торговельній мережі України книга Микити Непряхіна «Убеждай и побеждай. Секреты эффективной аргументации», в якій прикладом «ефективних» аргументів слугують цитати Леніна і Сталіна, що є прямою пропагандою комуністичної ідеології, забороненої в Україні, та низка інших.