Ви тут:
Суспільство Україна 

У ВР зареєстрували законопроект щодо продовження пільгового періоду розмитнення “євроблях” 

Законопроект ще не пройшов узгодження в комітетах, але шанси на його прийняття досить високі, особливо в світлі майбутніх акцій протестів “євробляхерів”, а також президентських і парламентських виборів.

Про це повідомляє 24 Канал.

Народний депутат України Роберт Горват (фракція БПП), а також депутати Валерій Лунченко (“Народний фронт”) і Василь Петьовка (“Воля народу”) зареєстрували у Верховній Раді законопроект №9522, який передбачає продовження пільгового періоду розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації з 90 до 180 днів, тобто до 23 травня 2019 року.

 – За введення більш тривалого пільгового періоду розмитнення я боровся ще в ході розгляду відповідних законопроектів у Комітеті з питань податкової та митної політики восени минулого року. Тоді ж пропозиція не знайшла необхідної підтримки. Зараз, переконаний, необхідність внесення таких змін буде очевидною для парламентаріїв. Упевнений, такий крок дозволить вирішити проблему авто на єврономерах ефективніше і з меншим навантаженням на автовласників, – написав Горват на своїй сторінці в Facebook, пише видання.

Він навів дані ДФС, згідно з якими з початку дії пільгового періоду розмитнено понад 65 тис. авто на іноземній реєстрації, а до бюджету надійшло понад 4,1 млрд грн.

Також, повідомляється, що у свою чергу власники “евроблях” після 10 лютого мають намір відновити акції протесту, але основним їх вимогою є виключення з формули розрахунку акцизу коефіцієнта дискримінує авто за віком.