Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Терешках під Полтавою створять інклюзивно-ресурсний центр

У селі Терешки, що знаходиться неподалік Полтави, планують відкрити інклюзивно-ресурсний центр.

Про це стало відомо після візиту до Терешківської ОТГ голови Полтавської ОДА Валерія Головка, директора Департаменту освіти і науки Олени Харченко.

Очільник Полтавської РДА Ігор Карімов на повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, що потреба в такій установі є – на обліку у Полтавському районі перебуває 200 дітей з особливим освітніми потребами.

“У Полтаві вже є відпрацьована модель роботи такої установи. Але ми зобов’язані постійно підвищувати якість перебування дітей з особливими навчальними потребами у таких закладах. Центр повинен бути більшим, зручнішим і привітнішим. Потреба в такій установі є — в Полтавському районі на обліку перебуває понад 200 дітей з особливими освітніми потребами”, – пише Ігор Карімов.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко говорить, що такий центр створять у колишньому приміщенні сільради. Роботи почнуть з 1 березня.

“На 1 березня сільрада переїде в нове приміщення, а у старому ми починаємо роботи. До цього запросимо фахівців з Фонду Порошенка, щоб розробити проект. З громад — ремонт приміщення, а я закуплю все необхідне обладнання. Далі плануємо відкрити ще один такий заклад, щоб охопити всіх діток”.

Кошти під проект виділять з району, об’єднаних громад та ОДА.