Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Полтавській обласній лікарні з’являться найсучасніші комп’ютерні томографи та офтальмологічна система

У Полтаві триває серія процедур з підписання контрактів на постачання медичного обладнання для оснащення лікувально-профілактичних закладів області у рамках реалізації Субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Світового банку “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Лисак підписав з директором компанії ТОВ «ІНМЕД УКРАЇНА» Олегом Милим контракт на постачання 2-ох найновітніших (160 зрізів) комп’ютерних томографів виробництва компанії CANON MEDICAL SYSTEMS (Японія) для відділень Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського та кардіологічного центру, повідомляють у Департаменті ДОЗ ОДА.

А з представником компанії ТОВ «Медгарантконракт» Андрієм Туром було підписано контракт на постачання лазерної офтальмологічної системи – фотогоагулятора жовто-хвильового лазерного комбінованого з зелено-хвильовим виробництва компанії Lumenis Inc. (CША), яка згодом працюватиме в обласній лікарні.

Система Orphus Поделиться на fb