Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві закупили 4 мотопомпи для відкачування поверхневих вод з житлових будинків

18 лютого відбулася чергова апаратна нарада за участі керівників управлінь та відділв виконкому, а також комунальних підприємств. Традиційно, провели апаратну нараду секретар міської ради Олександр Шамота та заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Під час наради розглянули питання, що стосується підготовки до пропуску льодоходу, повені, паводків та запобігання підтоплення житла та об’єктів інфраструктури у місті, інформує прес-служба Полтавської міської ради.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Володимир Леонов доповів, що станом на сьогодні із зазначеного питання проведено організаційне засідання комісії з техногенно-еконогічної безпеки та надзвичаних ситуацій, із залученням представників регіонального офісу водних ресурсів, обласного центру з гідрометереології. Окрім того, розроблено та затверджено план дій виконавчого комітету міської ради та районних у м. Полтава рад, управлінь, установ та організацій, розташованих на території міста.

“Першочергові питання, що потребують вирішення – це прочищення річки Тарапуньки від вул. Героїв Крут до річки Ворскла, а також вчасне закриття шандорів, з метою унеможливлення підтоплення селищ Вороніна, Климівка”, – наголосив Володимир Леонов.

Відповідно до прогнозів спеціалістів, якщо не відбудеться значних опадів протягом лютого та березня, пропуск льодоходу цьогоріч відбудеться в межах норми.

Аби забезпечити вчасне реагування відповідних підрозділів в разі підтоплень, управлінням з питань надзвичаних ситуацій було закуплено для міського підрозділу ДСНС чотири мотопомпи для відкачування поверхневих вод із житлових будинків.

Володимир Леонов зауважив: у разі загрози підтоплення потрібно звертатися до відділу оперативного реагування за номером 15-80.