Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві з’явився новий літературний журнал

Побачило світ нове літературно-художнє видання – часопис “Полтавська криниця”. Перше число журналу вийшло друком за сприяння Депатраменту інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА та Полтавської облради і буде презентоване полтавцям до Дня поезії (21 березня).

Журнал структурований рубриками “Наголос” (сьогоденні публіцистичні роздуми), “Написане залишається” (творча спадщина письменників рідного краю, що не була оприлюднена за життя), “Літературний майдан” (літературознавчі дослідження, статті, дослідження), “Книжковий хронограф” (анотації на нові видання), “Проза”, “Поезія”, “Переклад”, “Маленькому читачеві”, “Сторінки майбутньо книги”.

“Авторами стануть насамперед земляки-полтавці, а також ті, хто мешкає всюди і відчуває своє полтавське коріння, кого надихає на творчість полтавська земля”, – зазначає головний редактор часопису, літератор, професор філології Олексій Неживий.

“Дуже рада, що такий журнал нарешті з’явився. Сподіваюся, він матиме довге літературне життя і поєднає традиції та новаторство”, – прокоментувала голова Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України Наталія Кірячок.

У першому журналі представлена творчість Інни Снарської, Сергія Осоки, Віри Мелешко, Юлії Манойленко, Феодосія Рогового, Ольги Хало, Лідії Віцені, Галини Вовченко, Павла Стороженка, Володимира Слєпцова, Олексія Неживого, Олени Гаран, Раїси Плотнікової та ін.

Виходитиме альманах двічі на рік.