Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві влаштують Фестиваль думок

У Полтаві відбулася Зустріч оргкомітету, присвячена підготовці до першого Фестивалю думок, що, за задумом, має відбутися в місті на початку літа 2019, повідомляють на сайті “Інститут розвитку міста Полтава”.

Фестиваль думок – це креативний досвід країн Скандинавії і Балтії для обміну думками, який з’явився в той момент, коли інтернет і ТБ-майданчики вичерпали себе і людям потрібно спілкуватися в реальності, бачачи один одного. Захід має на меті підвищити якості культури спілкування та ведення дискусій на соціальні теми, надати безпечний простір обговорень для людей самих різних позицій.

Фахівці КО «Інститут розвитку міста», «Інститут аналітики та адвокації», «Інститут фінансів та права», голова організації «Нова Полтава», підприємці, представники полтавської філії Суспільної служби України та Театру Сучасного Діалогу обговорили затвердження дати та назви фестивалю, структуру команди та сфер відповідальності, організаційні питання, визначення і закріплення локацій для проведення заходу.

Мета фестивалю – звести разом людей з різних верств Полтави, створити платформу для обміну думками, незалежно від становища в суспільстві чи посади; дати учасникам можливість обговорити теми, важливі для сьогоднішнього або завтрашнього дня їх спільнот.

“В нашому місті ще немає соціальної згуртованості, люди, організації та установи діють розрізнено. Занадто мало співробітництва і спільного бачення майбутнього, щоб дійсно впливати на розвиток нашого міста. Саме тому необхідна нова платформа для відкритої дискусії, проведення дебатів на важливі теми”, – прокоментувала голова Полтавської філії Суспільної служби України Ганна Кіященко.

У ході робочої зустрічі члени оргкомітету склали план роботи підготовки до фестивалю та напрацювали теми.