Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбудеться відкрита лекція з релігієзнавства Романа Назаренка

4 лютого о 18:30 у приміщенні Української академії лідерства (м. Полтава, пр. Рибальський 16) у рамках проекту «Інтересні вечори» відбудеться відкрита лекція з релігієзнавства, тему якої ви зможете обрати самостійно.

Автором лекції є Роман Назаренко – релігієзнавець, докторант Тілбурзького університету (Нідерланди), національний лектор Української академії лідерства, викладач в Українському католицькому університеті. Роман пропонує вам проголосувати за тему лекції до 1 лютого на сторінці події у Facebook. Однією з тем є «Історія про Алладіна: те, чого ми не бачимо», в якій лектор розкриє відповіді на питання про те, що приховує від нас Disney, якою зображена жінка в казці, які коранічні сюжети лягли в основу мультфільму. Іншою темою є «Якою була роль релігії на Майдані, та чому під час Помаранчевої революції та Революції гідності вона проявилася в різний спосіб». У ході лекцій спікер розширить кругозір слухачів та дасть відповіді на питання, що цікавлять багатьох людей, але про які вони ніколи навіть не задумувалися.

Організатором заходу є полтавський осередок Української академії лідерства – десятимісячна програма особистісного та суспільного розвитку для випускників середніх шкіл. Місією Академії є вплив на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування майбутніх лідерів.

Вхід вільний.