Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

У Полтаві тривають роботи зі зняття бурульок та льодових брил з дахів будинків (ФОТО)

У Полтаві продовжуються роботи зі зняття з дахів багатоповерхових будинків льодових брил та бурульок. До їх ліквідації залучили професійних альпіністів. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Нині роботи зі зняття льодових брил тривають за наступними адресами: вул. Монастирська, 3; вул. Небесної Сотні, 3, 5; вул. Європейська, 10; Соборності, 32; Алмазна, 18; Івана Мазепи, 10, 12/8. Працівники КП «ЖЕО № 2» забезпечують огородження місць проведення робіт сигнальною стрічкою.

Окрім того, проводяться роботи зі зняття бурульок та снігових брил з дахів будинків із залученням техніки управління ДСНС України в Полтавській області за наступними адресами: по вул. Гоголя, Стрітенській, Козака та Пушкіна.

Комунальні служби звертаються до полтавців та гостей міста з проханням бути особливо уважними, обережними та дотримуватись основних правил безпеки:

– проходячи повз будинки, необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів з дахів будівель, балконів та інших навісів;

– не ходити близько під дахами будівель, а також під балконами;

– не ігнорувати попереджувальні стрічки, якими огороджені місця з високою імовірністю падіння снігу та льоду, обходити такі місця.

Прохання до водіїв не паркувати свої автомобілі у небезпечних місцях.