Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві розповідатимуть про Український католицький університет

5 лютого о 17-й годині у приміщенні ГО «Нова Полтава» (м. Полтава, вул. Котляревського, 6) відбудеться зустріч із Матвієм Духом, керівником рекрутингового відділу Українського католицького університету, кращого ВНЗ за рівнем ЗНО вступників.

Впродовж свого турне представники Українського католицького університету проведуть презентації у Полтаві, Харкові, Києві, Луцьку та Рівному. В кожному місті команда рекрутингу Університету поспілкується з учнями 10-11 класів. Команда також зустрінеться зі студентами місцевих університетів, розповість про магістерські програми УКУ та про унікальну можливість взяти участь у проекті MA УКУ: Demo 2019, інформують у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Організатором заходу є полтавський осередок Української академії лідерства – десятимісячна програма особистісного та суспільного розвитку для випускників середніх шкіл. Місією Академії є вплив на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування майбутніх лідерів.