Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві нагородили колишніх політв’язнів радянського режиму

Заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь та представники Депратаменту інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю ОДА зустрілися з членами Всеукраїнського товариства політв’язнів та репресованих, колишніми політв’язніми та їхніми рідними, що приїхали до Полтави з нагоди відзначення 42-ої річниці створення Української Гельсінської групи та відкриття виставки «В’язні сумління».

“Я не знаю вас особисто, але я добре знаю голову обласної організації Всеукраїнського товариства пролітв’язнів і репресованих Анатолія Банного, його син зараз захищає цілісність нашої держави. Ви – справджні патріоти, і наші точки зору збігаються: ми спрямовуємо зусилля на те, щоб наша країна розвивалася. І що б не говорили скептики, Україна відбулася і буде могутною європейською державою”, – наголосив Микола Білокінь.

Він вручив нагороди і грамоти від голови Полтавської ОДА директору Музею шістдесятництва — філії Музею історії міста Києва Олені Лодзинській, заступнику голови Одеської обласної організації Всеукраїнського товариства політв’язнів і репресованих, редактору часопису “Зона” Олексі Різниківу, голові Всеукраїнського товариства політв’язнів і репресованих Орині Сокульській, голові “Ветеранського об’єднання Українська Гельсінська спілка” Олесю Шевченку та його заступнику Олександрові Ткачуку.

 

поширити новину: