Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

У Полтаві до робіт з розчищення дахів від льоду залучили професійних альпіністів, – міська рада (ФОТО)

Протягом цієї зими в Полтаві накопичилася рекордна з 1944 року кількість снігу. З початку лютого температура повітря постійно підвищувалася й він почав танути. На дахах багатоповерхових будинків утворилися льодові брили та бурульки. Вони становлять реальну небезпеку для життя та здоров’я мешканців і гостей міста.

Працівники технічних дільниць КП «ЖЕО №2» постійно відслідковують ситуацію на дахах будинків. Місця, що становлять загрозу для людей, огороджують попереджувальними стрічками та позначають написами. Окрім того, складають переліки адрес житлових будинків, дахи яких потребують очищення від снігу та льоду. Їх чистять за допомогою призначеного для цього автотранспорту й кваліфікованих працівників. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Сьогодні до роботи були залучені професійні альпіністи, які за допомогою спеціального спорядження збивали з дахів багатоповерхівок льодові брили, що несуть загрозу життю та здоров’ю полтавців. При цьому, працівники КП «ЖЕО № 2» забезпечували огородження місць проведення таких робіт сигнальною стрічкою. Зазначені роботи сьогодні проводили по вулиці Івана Мазепи та Гребінки.

Загалом, з грудня 2018 року по лютий 2019 року спеціалізовані організації очищали дахи будинків та звісів покрівель близько 80 разів. Ці роботи провели, зокрема, на вул. 23 вересня, Івана Мазепи, Алмазній, Соборності, Стрітенській, Шевченка, Європейській, Чорновола, Шведській, Зигіна, Маршала Бірюзова, Пушкіна, Нечуй-Левицького, Гожулівській.

– Комунальні служби працюють на повну силу, задіяна вся наявна техніка. Однак небезпека ще існує. Запобігти їй можна спільними зусиллями. Шановні власники балконів на останніх поверхах будинків, особливо реконструйованих всупереч Державним будівельним нормам В.3.2-2-2009! Утримуйте їх, будь ласка, в належному стані – не ризикуйте чужим життям. Шановні керівники підприємств, установ, закладів торгівлі, громадського харчування! За вами закріплені території з чітко визначеними межами. Їх благоустрій, у тому числі, ліквідація снігових брил та бурульок, – ваш безпосередній обов’язок. Шановні полтавці! Будьте уважними й обережними, пересуваючись містом. Найдорожче, що є в людини – її життя. Збережіть його, – наголошують у міськраді.

Нагадаємо, 31 січня у Полтаві на чоловіка впав пласт снігу 

2 лютого на вулиці Соборності 78, в районі зупинки”Зигіна”, на жінку й дитину впала снігова брила. Дівчинка впала в кому

4 лютого у центрі Полтави на дитину впала снігова брила

Сьогодні, 7 лютого, 83-річний полтавець, на якого впав лід, помер у лікарні