Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві для школярів відкриють гурток “Робототехніки”

На базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відкриють гурток “Робототехніки”. Для організації роботи гуртка вже зробили поточний ремонт в приміщенні, яка планують обладнати в студію “Робототехніка”.

Також уже придбали базові набори LEGO MINDSTORMS Education EV3, ресурсні набори LEGO MINDSTORMS Education EV3 та зарядні пристрої LEGO EV3.

“Поруч зі створенням опорних шкіл, іде і реформа закладів позашкілля. Це важлива складова освітнього процесу. Це заклади, де розвиваються здібності кожної дитини. Важливо у період децентралізації не втратити зв’язок та підтримати позашкільні заклади, щоб діти мали можливість розвиватися. Фахівці, які працюють у таких закладах, мають іти в ногу з часом. Дитина перш за все відвідує позашкільний заклад, щоб їй було цікаво. Має бути наявна відповідна матеріально-технічна база, а викладачі, які там працюють, мають бути мотивовані”, – сказала Олена Харченко.

Наразі у Полтаві шукають керівника гуртка “Робототехніка” та готують програму , за якою проходитиме освітній процес з вихованцями.