Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полатві нагородили переможців конкурсу дитячого патріотичного малюнка

Другий рік поспіль Ветеранський центр ГО «Команда небайдужих» організовує конкурс дитячих малюнків «Українська мова – моя суперсила». 

Цього разу 105 малюнків надійшли до розгляду із різних куточків Полтавщини, з них обрали 13 найкращих. 

Із чотирма дівчатками-переможницям із Полтави зустрілися організатори конкурсу – Олександра Сиротенко і Тарас Синяговський. У неформальному спілкуванні розповіли про діяльність ветеранського центру, про війну та запоруку перемоги, про важливість освіти й творчості. Гості ж поділилися враженнями від конкурсу й ідеями власних малюнків.

На добру згадку дівчатам вручили грамоти, блокноти, настільні ігри, фірмові наліпки та особливі календарі з малюнками всіх переможців. Такі подарункові набори поїхали у Горішні Плавні, Опішню, Білики та Сенчу до своїх нових власників.

Проект уже вдруге стає реальністю завдяки підтримці небайдужих людей.

“ГО «Команда небайдужих» кошти на виготовлення календарів отримала від організації «ROC Maidan» (США), частину подарунків для дітей надала мережа магазинів «Аврора», усі подарунки та грамоти у різні райони Полтавщини безкоштовно поїхали завдяки програмі «Гуманітарна пошта України» від компанії «Нова Пошта», а наші друзі та партнери компанія «Імідж-М» чаклували над макетом і зробили суттєву знижку на друк календарів”.