Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді планують модернізувати Центр надання адміністративних послуг

Сьогодні, під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Антоніни Нікітченко, відбулося засідання робочої групи з питання модернізації Центру надання адміністративних послуг. У засіданні взяв участь регіональний координатор проекту  “U-LEAD з Європою” Павло Мацюцький. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

На початку засідання Антоніна Нікітченко розповіла, що з метою покращення якості надання адміністративних послуг було реконструйовано нове приміщення ЦНАП. За підтримки міжнародних ініціатив фахівці Центру пройшли навчання. Нині продовжується співпраця з проектом U-LEAD Програми “U-LEAD з Європою” щодо модернізації Центру надання адміністративних послуг. Ініціатива передбачає допомогу на матеріальне оснащення приміщення. Регіональний координатор цього проекту озвучив рекомендації, які необхідно врахувати при розробці програмної концепції модернізації приміщення та з перспективою створення ОТГ.

Після обговорення питань на засіданні визначилися з термінами підготовки відповідних матеріалів, які необхідно надати керівнику ЦНАП Оксані Коротіній до 15 березня 2019 року.