Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді будують п’яту амбулаторію сімейної медицини

Заходи по реформуванню первинної ланки медичної допомоги в Миргороді забезпечують зручне обслуговування громадян за місцем проживання. Саме тому амбулаторії загальної практики сімейної медицини облаштовують у мікрорайонах. У “Мінзаводському” – це буде п’ята.

У мікрорайоні Мінзаводський відновили будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Кошторисна вартість об’єкту становить близько 1,5 млн грн. Частину коштів було освоєно в 2018 році. Нині, з настанням сприятливих погодних умов, будівельники продовжують намічені роботи, – розповіла головний спеціаліст відділу капітального будівництва Миргородської міської ради Наталія Двигало.

У минулому році звели каркас стін, обшили та облаштували покрівлю. Нині підрядники проводять монтажні та утеплювальні роботи, облаштовують пандус.

Після того як будуть повністю вставлені вікна і двері, перейдуть до внутрішнього оздоблення приміщення. Завершити будівництво і внутрішні роботи планують завершити до середини весни. Загальна площа приміщення становить 100 квадратних метрів.