Ви тут:
Культура Суспільство 

У лютому в обмежений прокат вийде фільм “Малевич”

До 140-річчя з дня народження Казимира Малевича за підтримки Держкіно у міжнародній копродукції України та Італії створено однойменну повнометражну стрічку. 

Фільм концентрує увагу глядача на українській частині творчості митця, до цього мало вивченій. Головна мета творців полягала у дослідженні українського походження художника. Саме під час зйомок було встановлено точне місце народження Казимира Малевича у Києві. А в Лос-Анджелесі, в інституті Центру Ґетті, куди приїхала сценарист фільму, історик і дослідник творчості Малевича Тетяна Філевська, продемонстрували кольорові оригінали розкадрувань сценарію, який художник планував екранізувати разом зі своїм колегою, режисером-авангардистом Гансом Ріхтером. стрічка «Малевич» є першою спробою познайомити широкий загал із цим задумом художника.

Прем’єра фільму відбудеться 21 лютого в Києві, у концертному клубі Bel étage (вул. Шота Руставелі, 16А). З 28-го лютого стрічка «Малевич» вийде в обмежений прокат і буде демонструватися у Києві, Харкові та Чернівцях.