Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці вшанували подвиг учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 18 лютого, у Кременчуці біля пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні» на вулиці Соборній  відбувся загальноміський меморіальний захід,  присвячений вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті  нашого земляка Героя України Ігоря Сердюка.

У Кременчуці меморіальний захід, присвячений цим подіям, проходив у день загибелі земляка,  Героя Небесної Сотні, прапороносця 9-ї сотні самооборони Ігоря Сердюка. А 20 лютого вся Україна згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні»  відзначатиме День Героїв Небесної Сотні  Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності та патріотизму українського народу, повідомляє Кременчуцька міська рада.

Участь у заході взяли керівники  міста на чолі із  першим заступником міського голови Володимиром Пелипенком, батьки Ігоря Сердюка Микола Петрович  та Олександра Пилипівна Сердюки, учасники Революції гідності,  депутати різних рівнів, представники громадських організацій, підприємств та установ Кременчука, школярі та студентська молодь, а також небайдужі жителі міста.

На мітингу-реквіємі згадали страшні і в той же час героїчні події Революції Гідності, яка дала старт справжнім перетворенням в країні,   ніч Апокаліпсису, загибель учасників майдану та  смерть Героя України  Ігоря  Сердюка .

Звернулися до присутніх  активний учасник та постраждалий на Майдані, учасник АТО Станіслав Кшевінський, голова ГО «АТО-Майдан-Кременчук» Леонід Харченко та батько Ігоря Сердюка Микола Петрович. Він розповів про свого сина,  який був  справжнім патріотом  України,  та майже з першого дня Майдану і до дня своєї смерті був активним учасником Революції Гідності, де відстоював демократичні цінності нашої держави та її європейський вибір.

Хвилиною мовчання кременчужани вшанували пам’ять всіх загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників антитерористичної операції, а   Настоятель Свято-Миколаївського Собору Протоієрей Володимир Макогон відслужив панахиду за загиблими.  

В пам’ять про полеглих у боротьбі за українську, незалежну, європейську державу та поклали квіти до пам`ятного знаку «Героям Небесної Сотні».

поширити новину: