(U-17): збірна України виграла у команди Ізраїлю

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2002 року народження) зіграла другий товариський матч зі збірною Ізраїлю. Після нічиєї в першому поєдинку (2:2) цього разу команда Володимира Єзерського виграла, вирвавши перемогу на останній хвилині зустрічі, інформує прес-служба ФФУ.

Першими забили господарі на 31-й хвилині, але на перерву команди пішли за нічийного рахунку завдяки точному удару нападника “Шахтаря” Абдуллаєва на 37-й хвилині.

Після перерви вже українці вийшли вперед. Гол на 64-й хвилині забив півзахисник “Динамо” Кулаковський. Та за п’ять хвилин ізраїльтяни відігралися. І все ж останнє слово було за синьо-жовтими. На 90-й хвилині крапку в матчі поставив захисник “Динамо” Забарний.