Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Центральну частину Лубен чекає масштабна реконструкція

Стартувала масштабна реконструкція центру Лубен. Ярмаркову площу щоденно відвідують тисячі людей, проте виглядала центральна чатсина міста не надто привабливо, повідомляють “Події та коментарі”.

Саме тому місцеве управління архітектури та містобудування спільно з художниками, волонтерами та архітекторами розробили план реконструкції Ярмаркової площі.

Проектом передбачене створення зеленої зони. Старий асфальт заміненять на тротуарну плитку. По центру буде розміщений годинник, над зовнішнім виглядом якого працюють дизайнери. Біля входу у сам ринок планують встановлення жартівливої скульптури на кшталт баби з насінням. Також буде облаштована зона відпочинку з лавочками та зеленими насадженнями, встановлені додаткові опори для освтілення, паркувальна зона. Крім цього, на площі передбачене місце для проведення міських заходів та вуличних концертів.

Орієнтовна вартість реалізації проекту близько 8 мільйонів гривень. Наразі місцева влада зщакінчила облаштування території на старому ринку “Залізний”. Сюди до кінця року переїде уся стихійна торгівля та МАФи. Також завершується будівництво громадської їдальні на Ярмарковій площі.