Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Студентка полтавського вишу перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Архітектор-2019»

16 лютого у Києві завершився престижний Всеукраїнський благодійний конкурс «Архітектор-2019», який щорічно проводиться серед студентів та молодих спеціалістів архітектурних і будівельних спеціальностей.

Конкурсантів очікували три етапи відбору: письмове творче завдання, виконання клаузури (ескізного рішення) на певну тематику та презентація ідеї міського парку членам журі, йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці ПолтНТУ.

З усіх учасників експерти обрали 30 переможців, які в нагороду отримають поїздку у Мілан на виставку Made Expo-2019 та архітектурний тур містом. Серед переможців конкурсу «Архітектор-2019» — студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Ольга Петлюх.

“Якщо ви чогось хочете досягти, ви не можете просто сподіватися і чекати. Якщо ви хочете по-справжньому чогось більшого у своєму житті, ви повинні працювати над цим», — каже Ольга. — «Я піднялася на сходинку вище, я переможець проекту “Архітектор 2019″! Чекай на мене, Італія, на форумі архітектури і будівництва Made Expo”