Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Слідчі ДБР затримали на хабарі начальника сектору виправного центру

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у Полтаві, затримали начальника сектору Державної установи “Хролівський виправний центр (№140)”, що на Харківщині, за вимагання 6 тисяч доларів США за сприяння в умовно-достроковому звільненні. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Начальника сектору виправного центру затримали після отримання частини хабара у розмірі 3 тисячі доларів США. Оперативний супровід здійснювало Управлінням захисту економіки в Харківській області Департаменту захисту економіки Нацполіції.

Затриманому готують повідомлення про підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Слідчі ДБР у Полтаві будуть вносити клопотання про відсторонення особи від займаної посади на час проведення досудового розслідування.

“Хролівський виправний центр (№140)” – установа мінімального рівня безпеки для чоловіків, вперше засуджених за злочини невеликої та середньої тяжкості. Процесуальне керівництво у даному кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Харківського гарнізону. У разі доведення вини посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна”, – йдеться у повідомленні.