Ви тут:
Полтавщина Суспільство Україна 

Ще 7 тепловозів General Electric Крюківський вагонобудівний завод передав замовнику

15 лютого ще 7 тепловозів ТЕ33АС General Electric ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» передав Укрзалізниці.14 лютого на КВБЗ тривала процедура передачі замовнику чергової партії цих готових локомотивів. Відтак на підприємство прибули приймальна комісія Укрзалізниці, локомотивні бригади, які мали переганяти тепловози до місця призначення, фахівці з пусконалагодження від General Electric.

На величезному прольоті корпусу пасажирського вагонобудування стояли на лінійці готовності потужні машини, біля них чимало людей займалися останніми приготуваннями, пише прес-служба КВБЗ.

За допомогою спеціально оснащеного транспортного засобу – локомобіля – вправно подавали тепловози на необхідну позицію: готові машини – на трансбордер для подальшої заправки пальним і перевірки роботи двигунів. Інші, які проходять дооснащення, через трансбордер теж перетягували на потрібну колію в корпусі.

На КВБЗ закінчується дооснащення партії тепловозів General Electric у кількості 30 штук. Наразі вже 22 локомотиви передано Укрзалізниці, на підприємстві залишилося 8 машин.