Ви тут:
Суспільство Україна 

Сергій Жадан оголосив конкурс для школярів

Благодійний фонд Сергія Жадана спільно з з проектом підтримки дитячого читання «BaraBooka» оголосив дитячий конкурс відгуків “Читай-пиши”.

«Для чого ми робимо цей конкурс? Щоби нагадати дітям просту річ: книги – це не лише письменники з хрестоматій, чиї мудрі обличчя зображені на пам’ятниках і грошових купюрах. Письменники живуть поруч із нами і пишуть про нас. Читати – це велика насолода й неабияка розкіш. А головне – література дуже доступна, вона ось – варто лише простягнути руку до книжкової полиці. І вже потім важко буде відірватись – обов’язково дочитаєш до кінця й сам про це щось напишеш».

Це конкурс відгуків на неперекладні книжки, написані українською мовою. Бажано, щоб це були твори сучасних авторів, хоча вибір залишається за учасником.

На сторінці Конкурсу у фейсбуці професійні книжкові оглядачі розкажуть, як цікаво розповідати про прочитану книжку, з чого варто починати розповідь, як її оформлювати і навіть про що слід змовчати.

Збір конкурсних робіт триватиме до 1 квітня. Оголошення переможців відбудеться 30 квітня 2019 року.

Переможців Конкурсу визначатиме професійне журі: літературні критики, письменники, літературознавці.

Фіналісти відбіркового етапу отримають книжки видавництва «Ранок» і дипломи НЦ «МАНУ», а шестеро найкращих із них – планшети та електронні книжки. Особливим призом для 6 переможців стане поїздка навесні 2019 року до Києва на ІХ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» 22–26 травня. Крім участі у фестивальних подіях, для дітей буде організована ознайомча екскурсія Києвом та інші активності.

Партнери конкурсу – Український інститут книги, Національний центр «Мала академія наук України», видавництво «Ранок».