Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Серед мешканців Шишацького району оголосили збір дитячих речей, щоб передати їх нужденним

Шишацькому районі багато людей, які оновлюють свій гардероб з настанням нового сезону. Що робити з речами, купленими зовсім недавно, придатними для носіння, але вже непотрібними пише Шишацький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

“Віддати нужденним і отримати радість натомість. Радість для себе – тому що зробив добру справу і допоміг незаможним, багатодітним і просто бідним людям, для яких купівля речей – непосильна стаття витрат”,- йдеться у дописі Центру.

Працівники Центру допомагають соціально-незахищеним верствам населення, сім’ям в яких виховуються діти з особливими потребами, родинам у складних життєвих обставинах, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям.

Мешканців Шишацького району просять приносити будь-який дитячий одяг та взуття незалежно від сезону, а також постільну білизну, іграшки, дитячі книги.

Речі можна приносити за адресою: Шишаки, вул. Партизанська, 2, 3-й поверх, кабінет 32 (Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді), довідки за номером: 9-24-25