Ви тут:
Кримінал Суспільство 

СБУ затримала прикордонника на систематичному вимаганні хабарів

Співробітники Служби безпеки України викрили на систематичному одержанні хабарів військовослужбовця Харківського прикордонного загону. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Оперативники спецслужби встановили, що прикордонник разом із колегами налагодив механізм отримання хабарів від іноземних громадян за порушення міграційного законодавства. За винагороду у розмірі п’ять тисяч гривень зловмисник обіцяв мігрантам, які перевищили терміни перебування в України, не застосовувати до них заходи відповідного законодавчого реагування.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України прикордоннику оголошено про підозру у скоєнні злочину.

“Під час подальших санкціонованих слідчих дій у службових приміщеннях відділу прикордонної служби та за місцем проживання зловмисника правоохоронці вилучили грошові кошти та інші матеріали, що підтверджують протиправну діяльність. Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи та притягнення до відповідальності інших задіяних в оборудці осіб”, – йдеться у повідомленні.