Ви тут:
Кримінал Суспільство 

СБУ вилучила партію наркотиків на 2,5 мільйона гривень

У Харкові співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України блокували контрабанду наркотичних речовин та психотропних засобів з однієї з європейських країн. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець обласного центру налагодив постачання з Європи великих партій кокаїну та амфетаміну. Наркотики зловмисник замовляв на спеціалізованих Інтернет-сайтах та під виглядом косметичних засобів отримував через один із міжнародних поштових сервісів. “Товар” харків’янин реалізовував через мережу дилерів у різних регіонах країни.

Правоохоронці затримали зловмисника після отримання чергового відправлення зі ста п’ятдесятьма грамами кокаїну та шістьма тисячами пігулок “екстазі”. Орієнтовна вартість вилучених наркотиків за цінами “чорному ринку” становить понад два з половиною мільйони гривень.

“У межах кримінальних проваджень за ч. 2 ст. 305 та ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії з метою встановлення всіх обставин справи та інших осіб причетних до протиправної діяльності. Операція з викриття ділка проводилася спільно з Націполіцією та Державною фіскальною службою України”, – йдеться у повідомленні.