Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Сьогодні у Міноборони Дзвін Пам’яті пролунав 2 рази (ВІДЕО)

Сьогодні, 5 лютого, на території Міністерства оборони України відбувся ранковий церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У заході взяли участь керівництво Міноборони та Генерального штабу, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України та військовослужбовці Київського гарнізону.

В щоденному ранковому церемоніалі вшанування українських військовослужбовців, які загинули внаслідок російської збройної агресії на Сході України також взяли участь експерти Програми НАТО з розбудови цілісності, прозорості, підзвітності, запровадження доброчесності та зниження корупційних ризиків.

Представники іноземної делегації проводитимуть в Україні першу частину другого етапу Самооцінки на предмет виявлення корупційних ризиків серед структур сектору безпеки і оборони України.

Присутні вшанували світлу пам’ять захисників України, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта.

Сьогодні, 5 лютого, Дзвін Пам’яті пролунав двічі. Цього дня перестали битися серця мужніх захисників, які героїчно захищали Україну.

У 2015 році внаслідок російської збройної агресії на Сході України загинув сержант Зерній Євген Анатолійович.

Цього дня у 2016 році перестало битися серце мужнього захисника України — молодшого сержанта Гришина Ігоря Анатолійовича.