Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники проводять з мешканцями Полтавщини профілактичні бесіди з питань пожежної безпеки

26-27 лютого фахівці обласної Служби порятунку «101» провели профілактичні бесіди з мешканцями міст Полтава, Карлівка, Лубни та селища міського типу Семенівка.

Під час спілкування співробітники ДСНС нагадували громадянам основні правила пожежної безпеки у побуті, розповідали основні причини виникнення пожеж в квартирах та приватних господарствах. Також, рятувальники навчали як поводитися у разі виникнення пожежі та вручали тематичні листівки.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області закликає громадян дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки у побуті.

– Зокрема: не паліть у ліжку, слідкуйте за станом та справністю електромережі, у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо. Також, не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками, намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності. Подбайте про захист помешкання при користуванні пічним опаленням.

У разі виникнення пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!

Пам’ятайте, що сумлінне дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального періоду – запорука збереження життя!