Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини попереджають мешканців про падіння бурульок та густий туман

Нестійкі погодні умови та значне нагромадження снігового покриву на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу, особливо зі старих будинків з похилим дахом, виступаючих архітектурних частин будівель.Тому Головне управління ДСНС України у Полтавській області звертається до громадян з проханням дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування на вулиці.

Зокрема:

– проходячи повз будинки або біля високих дерев, необхідно переконатися у відсутності загрози падіння льодових наростів;

– не слід ходити під дахом будівель, а також під балконами, де нависли бурульки;

– пішоходам не варто заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності слід самому звернути увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків;

– по можливості слід триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста.

Також сьогодні, 6 лютого, за даними УкрГідрометцентру, в Полтавській області туман. Видимість 200-500 м (І рівень небезпечності, жовтий). Місцями на дорогах ожеледиця.